Anlamlı Aşk Sözleri

Anlamlı Aşk Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

En Güzel Anlamlı Aşk Sözleri 2017 Sevgiliye, Eşe Yazılmış Resimli Facebook, İnstagram, Whatsapp Çok Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Kısa ve Uzun formatlarıyla burada.

Bak dostum eğer ki yanlış birine “senden elektrik aldım” diye söylersen, onun nasıl biri olduğunu ancak sana faturayı kestiği zaman anlarsın..!

Sponsorlu Bağlantılar

Yarın sana kavuşamam diye düşünüp uyuyamadığım gecelerim oldu benim.

Anlamlı Aşk Sözleri

Seni nasıl incitirim ben sevgilim söyle bana seni kırmaktan bu kadar korkar, seni bu kadar severken…

Aşk ne düşündün mü aşk hiç bir zaman gelmeyeceğini bildiğin halde onu her gün biraz daha fazla sevmek daha fazla istemektir.

Olmaz deme sevgili sen olmazsan yanımda olmaz. Yüzüm gülmez, tatlı sözler söyleyemem kimseye. O yüzden hadi olur de senin olayım seninle olayım..

En Anlamlı Aşk Sözlerini söylemem ben sana yarim. Sadece şunu söylüyorum ben seni beklentisiz ve yürekten sevdim her zamanda seveceğim.

Şarkılarda şiirlerde arama aşkı. Aşk Yürektedir sevgili. Hiç bir şarkının sözü hiç bir şiirin mısraları anlatamaz gerçek bir aşka dair duyguları.O yüzden sende bana aşkı sorma. Benim için aşk senin o güzel gözlerinde gizli bir hazinedir sevgili.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu dünya üzerinde nefes aldığım o en son zamana kadar seninle başlayacağım her güne ve diyeceğim ki Rabbim onu benim yarim, onu benim nasibim onu benim iki cihanda eşim eyle diyeceğim. 

Aşk ne demek söyle dediler seni gösterdim işte o dedim.

Gün gelir bir gün anlarsın sende ne kadar çok sevdiğimi işte o gün dersin ki bende seni çok seviyorum sevgili.

Ben aşkı sende tattım ve ilk kez birini bu kadar çok sevdim. Garip geldi bana aşka inanmazken bir deli aşık oldum yürekten sevdim seni.. Hani iyi de ettim… Çünkü sen sevmeye değerdin..

Anlamlı Aşk Sözleri

Benim için mutluluk sen, umut sen, yarın sen aşk sensin sevgili..

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Aşkın tarifini yap dediler seni işaret ettim.

 

Şayet bu dünya da aşk olmasaydı insanlar bilmem nasıl yaşarlardı.

Seni özlemenin kitabını yazabilirim sevgili. Yemek yerken seninle aynı sofrada olmayı, çal içerken aynı bardaktan çayı yudumlamayı, Aynı otobüse binmeyi ve nefes alırken seninle aynı iklimde olmayı bile özlerim. O yüzden ki sana Anlamlı Aşk Sözlerimi yazarım her zaman uzun uzun…

Şimdi boş bir odanın duvarında asılı resimde gideriyorum özlemimi. Sana hasret kalmışım sevgilim. Bu yürek seninle atıyor bu yürek senin için atıyor özlemi dinmeyen yarim… Seni çok seviyorum bilesin.

Yüreğimde yanan bir ateşsin sevgili. Hiç bir yağmur söndüremez bu yürekteki aşkı, bu yürekteki sevdayı. Bir sen çare olursun bu yangına… Hadi gel ve ferahlat aşkın ile yanan bu yüreği..

Sana verebileceğim bir tek kalbim var. Eğer ki istersen onun emrindedir kalbim. İster al ister sat istersen de bir ömür kendine köle et… 

Aşk Sevgilinin gözlerinde mutluluğu bulmak Aşk Sözlerinde yarına umutlu bakmaktı.. Ve bir de aşk seninle sonsuza adım atmaktı sevgili.

Hadi gel seninle Anlaşalım. Ben sana kalbimi vereyim sende bana ellerini ver. Kalbim sende ellerin bende kalsın. Bir ömür ayrılmayalım yan yana olalım ne dersin. 

Aşk Sözleri Kısa olmalı bazen. O yüzden kısaca diyorum ki aşkım ben seni çok seviyorum.

Bu dünyada en güzel şeylerden biri ne söyleyeyim mi. Seninle yaşamak ve seninle yaşlanmaktır yüreğimin sahibi.

Ve her gece hayaline sarılarak uyudum ben. Gözlerimi kapadım sen geldin sana sarıldım ve hayata sarıldım kısaca sevgilim. 

Tut elimden bir daha bırakmamak üzere. Ve birlikte yarınlara koşalım el ele yürek yüreğe.

Anlamlı Aşk Sözleri

Evet arkadaşlarım ne dersiniz sizlerde yüreğinizden kopup gelen aşk sözleri ve mesajlarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz ?

Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Sözleri başlıklı makalemizde facebook sevgi sözleri, Seni Seviyorum Mesajları ve seni seviyorum şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : romantik aşk sözleri 2018, 2018 sevgi sozleri, 2018 sevgili sözleri, aşk mesajları anlamlı, 2018 kısa aşk sözleri, cok romantik sozleri 2018, duygusal aşk sözleri
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Aldatma Mesajları

Aldatma Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Sizlere En Harbi ve Damardan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!