Anlamlı Cuma Mesajları

Anlamlı Cuma Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayfamız İçinde En Güzel Cuma Sözleri, Yeni Cuma Mesajları Kısa, 2018 Cuma Mesajları Facebook ve Twitter İçin Özlü Cuma Mesajları yer almaktadır. Sizlerde en güzel Anlamlı Cuma Sözleri ve Cuma Mesajları Yeni formatları ile burada bulunacaktır.

–Yüce Allah’ım! Hakkımızda hayırlı olan ne varsa senden istiyorum. Senden Cennete ulaşmama vesile olacak ameller ve sözler işlememe yardımcı olmanı ve yolundan ayrılmamayı istiyorum. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Sponsorlu Bağlantılar

Anlamlı Cuma Mesajları

– Dua çiçeği nedir sen bilir misin, bu çiçek yeryüzünde sulanırmış ve gökyüzünde de açarmış. Melekler Rabbimize bu kulunuzdandır der sunarlarmış. Dualarınızda olmak ve gönüllerde buluşmak dileğiyle. Hayırlı ve Nurlu Cumalar.

– Ettiğin her dua derdine deva, sıhhatine şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

– Uzaklardan bir yele ser süslü bir hazan akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umrunda. Kardeşlik sevgi hissetmektir arada, yollar ve vakit olsada. Hayırlı cumalar dilerim.

– Ey nefsim! İblise yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla can vereyim. Rabbim hepimizi imanla can veren kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

– Allah’ım! Dillere destan, yüreklere huzur ile rahatlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslüman din kardeşlerimizin cuması kutlu olsun. Hayırlı, sevinç dolu, verimli, huzurlu ve sıhhat dolu günler dilerim.

– Eğer ki Çıkarsa kalbinde yara, İnşallah Rabbim dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Rabbim düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevaplar duaya. Cuma günümüz kutlu olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Anlamlı Cuma Mesajları

– Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sıhhatimizi ilelebet daim, kazancımızı her zaman verimli, kalplerimizi ve hanelerimizi huzurla doldursun yarınlarımız umutlu olsun, yüce Allahın izniyle. Hayırlı cumalar dilerim.

– Sevdiğiniz için bir kere mesut olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun fakat gerçeğiniz hiçbir zaman düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

– Allah’ım! Akşama eriştiğimiz gibi sabaha, sabah eriştiğimiz gibi de akşama erişmeyi kısmet eyle. Sağlımızı savun ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

– Allah’ım, habibin Efendimiz Muhammed Mustafa’ya, onun ailesine ve arkadaşlarına rahmet eyle ve onların katındaki saygısı için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

– Sağanak sağanak rahmet yağsın ve huzur yuvanıza, her gün Resulullah girsin düşünüze, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

– Ey Rabbim, bize Cennetin o güzel kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplenmemizi sağla. Bize Cehemmen ateşinin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

– Rabbim, senin sevginle dolup taşan yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzluk aleminde buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Anlamlı Cuma Mesajları

Sözleri ve Mesajları Ailesi olarak sizlere her zaman için en anlamlı ve 2018 Özgün Cuma Mesajları ile Anlamlı Cuma Sözleri ni sunmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Yalnızlık Mesajları başlıklı makalemizde facebook yalnızlık mesajları, whatsapp yalnızlık mesajları ve yalnızlık mesajları kısa hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : anlamlı cuma sözleri
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar 2018-2019 Döneminin En Duygusal, Anlamlı,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!