Dini Yeniyıl Mesajları Mesajları Kısa

Dini Yeniyıl Mesajları Mesajları Kısa

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Bir yılı daha nihayete erdiriyoruz yarın gece ve yeni bir yıla merhaba diyoruz. İyisiyle kötüsüyle acısıyla mutluluğuyla, günahıyla sevabıyla bir yılı daha sonlandırdık. Bu yıl bir çoğumuzun gözlerinde mutluluk ışıkları belirmesine neden olan evlatları oldu ve bir çoğunun gözlerinde yüreğinde hüzne neden olan yakınlarını kaybettiği zamanlar oldu. Güldük ve ağladık. An geldi üzüldük ama umutluyduk. Çünkü Yeni Yıl Yeni Umutlar Demekti. Bizde bu umutlu yolda sizlere Facebook, İnstagram, Whatsapp gibi sosyal medya platformlarında örnek alabileceğiniz ayrıca kısa mesaj olarak sevdiklerinize yollayabileceğiniz Kısa Dini Yeni Yıl Mesajlarını Hazırladık. Sözleri sizler için emek vererek yazdık. Umarım beğenirsiniz. Çünkü sizler beğendikçe ve bizimle oldukça bizlerde sizinle olacağız. Şimdi gelin İslami Yeni Yıl Sözlerimizi Okuyun. 2018 Yılına gülümseyerek girmeniz dileğiyle.

Yüreğinizde her zaman baharı yaşamak istiyorsanız, Mevlanın yolundan sakın ola ki şaşmayın. En doğru ve huzurlu yol. Allah’ın yoludur. Nice Mutlu Yıllara

Sponsorlu Bağlantılar

İslamın yolundan, İmandan ve inançtan uzak bir toplum unutmayın ki helak olmaya mahkumdur. İman dolu ve Yüce Allah’ın Yolundan Şaşmadığınız Bir Yıla Adım Atmanız Dileğiyle. Mutlu Yıllara.

İyilik ve doğrulukta yeşerir gönlünüzdeki çiçekler. Merhametten uzak duran gönüller daima kuruyup sararmaya mahkumdur. Yüce Allah her zaman sizinle beraber olsun. Hayırlı Bir Yıla Merhaba Demeniz Dileğiyle.

Siz Siz olun Gözünüz aç olmasın. Elinizde olanla yetinerek şükretmeyi bilin. Gözü aç olanın hiç bir zaman karnı doymaz. Ve unutmayın ki tokluğun en ama en güzelini gönlü tok olanlar yaşar. Mutlu Yıllara.

Her zaman için yardımsever ve iyi bir insan olun. Unutmayın Yüce Allah her daim doğruların ve İyilerin yanındadır. Nice Mutlu Yıllara.

Cennet yüreği güzel insanlara yakındır. Güzel bir yüreğe sahip olmak sanattır. Rabbime Emanet Olun. Mutlu ve Güzel Bir Yıla Merhaba Demeniz Dileğiyle Hayırlı Yıllar.

dini-yeni-yil

Mevla aşkıyla semaya çıktığınız bir gecede yeni yıla hoşgeldin demeniz dileğiyle. Nice Yıllara.

Sponsorlu Bağlantılar

İman dolu bir gecenin yaradan aşkıyla uyuyan kullarından olun. Hayırlı Yıllara.

Rabbini bilmeyen inanın ki kendini hiç bilmez. Ve Kendini bilmeyen kişi sizi zaten tanımaz. Kendini bilenlerden olmanız dileğiyle. Hayırlı Yıllara.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

İman yolunda girdiğiniz muharebelerde galip gelmeniz temennisiyle. Yeni Yılınız Hayırlı ve Kutlu Olsun.

Söylediğiniz o yalanlara her insan inanabilir ama yaradan inanmaz. Veremeyeceğiniz hesaplar, tutamayacağınız sözler için boş yere ömrünüzü tüketmeyin. Yeni Yılınız Hayırlı Olsun.

Yüreğinizde olan merhameti çoğaltın ki Yüce Mevla sizi daha çok sevsin. İşleriniz hayırlı ömrünüz keyifli geçsin. Yeni Yılınız Hayırlı ve Kutlu Olsun.

Yüreğinde Allah Korkusu olan insanlara yakın olun onlardan hiç ama hiç uzak durmayın. Bilin ki Onların zararı değil, bilakis faydaları dokunacaktır . Yeni Yılınız Hayırlı ve Kutlu Olsun.

Dostluklarda bedel değil samimiyet arayın. Unutmayın ki Yaradan daima gönlünde samimiyet besleyen insanların yanındadır. Hayırlı Bir Yıla Adım Atmanız Dileğiyle.

Yüce Mevla hakkınızda hayır düşünenlerle karşılaştırsın. Yeni Yılınız Kutlu Yarınlarınız Umutlu olsun.

Bir birinizi tenkit edenlerden hatalarını yüzlerine vuranlardan değil, hatalarını örtenlerden olmanız dilekleriyle . Yeni Yılınız Hayırlı ve Kutlu Olsun.

yeni-yil-islami

Zalim değil Alim olmaktır esas olan. İmansız değil hak yolunda yürüyen Allah yolundan şaşmayan kullardan olmak sizlere Cennet kapılarını aralatır. Nice Yıllara.

Bir birinizin yüreklerine giden yol unutmayın ki Merhamet köprülerinden geçer. Yeni Yılınız Hayırlı ve Kutlu Olsun.

Geceyle gündüzün , sıcak ile soğuğun, aslında bir farkı yoktur. İçinde iman besleyenlerin yolu daima ışıktır. Yeni Yılınız Hayırlı ve Kutlu Olsun.

Yalandan ve hileden uzak durmadığınız sürece beladan ve şerden kurtulamazsınız. Hayır Yolunda Yürüdüğünüz Yıllara.

resimli-islami-yeni

Dertlerinize derman bulmak istiyorsanız ellerini kaldırın semaya ve sadece mevladan medet umunuz , dua ediniz. Yeni Yılınız Hayırlı ve Kutlu Olsun.

Düşmanlıklar ve art niyetler yerine, dua ve selam ile girin bir birinizin gönüllerine. Yeni Yılınız Mübarek Olsun.

Eğer ki amacınız Cennet Yolunda Yürümek ise yetimlere ve zorda kalmışlara faydalı olunuz. Yeni Yılınız Hayırlı ve Kutlu Olsun.

 

Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Sözleri başlıklı makalemizde facebook sevgi sözleri, Seni Seviyorum Mesajları ve seni seviyorum şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : dini yeni yıl mesajları, dini sözler 2017, dini güzel sözler, dini yeni yıl mesajı, dini yılbaşı mesajları, dini yeni yil kutlamalari, dini yeni yil kutlama mesajlari, güzel dini sözler, islami usülü yeni yil mesaslari, dini yeni yil resimleri
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Aldatma Mesajları

Aldatma Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Sizlere En Harbi ve Damardan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!