En Duygusal Dokunaklı Sözler

En Duygusal Dokunaklı Sözler

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Aşka ve Sevgiye Dair En Duygusal Dokunaklı Sözler ve Mesajlar 2018 Döneminde de etkileyici dokunaklı duygusal sözler burada sizlerle..

1 – Farkındamısınız dibe vurduğumuz sarhoşluklarımız beş paralık insanların gönlümüzü açmış olmamızdandır. Vur kadehe be ustam bugünde onların şerefine içelim.

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Hani ilk sevgili değilsin ama son aşkım olarak gir bu canıma. Öncekileri hiç olmadı sayar seninle noktayı koyarım sevgilim.

3 – Hiç bir şey senin kadar istenilmedi. Hadi sımsıkı tut ellerimi, Ve alıpta başını sende diğerleri gibi gitme olur mu ey sevgili.

4 – Sonuna kadar açıktır gönlümün kapısı. Feda ederim gözümü bile kırpmadan senin için bu canımı.

5 – Uzaktan geçen bir gemide gördüğüm mavi düşüm gibisin. Yaklaşta karaya beni de yanına al sevdiğim.

6 – Uzattığın ellerin verdiğin o sözlerin benimdin ya sen hani. Söyle şimdi neredesin… ?

7 – Huyum kurusun hemencecik aşık olur, parçalara bölünürüm, sonra terk edilir amansızca üzülürüm.

8 – Attı imzasını nikah masasında kayboldu ve gitti sonra. Hadi gel de şimdi yaşa…

Sponsorlu Bağlantılar

9 – Ne diyeyim sana be çocuk…. Masaldaki pamuk prenses yerine ninnideki gibi bostana giren danaya kaptırmışsın sen yüreğini…

10 – Benim isyanım senin gibi birine aşım olmama aslında. Gururum yerlerde geziyor şimdilerde. İşte en çok isyanım da buna sevgili..

11 – Ne perdelerin örtülü olması ne de kapıların kapanması, Ne yarin bırakması ne de ayrılıkların yıkması. Hiç biri öldürmedi beni Anne. Beni öldüren bir şey varsa eğer o da senden ayrı kalmaktı…

12 – Son bir isteğin var mı nedir diye sorsalar. Başlar hemen naralarım Sen diye haykırışlarım..

duygusal-dokunakli-sozler2

 

13 – Bende öğrendim artık acıları, bende öğrendim artık yalnız yaşamayı. Ve bende ezberledim artık ayrılıkları. Üzülme artık Anne… Yavrunda büyür oldu dertlerle..

14 – Aşkın ateşinden geriye külü kalır, sevginin seli bir gün terk eder kumu kalır. Nedense çok sevenler daima yalnızlıkla mükafatlandırılır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

15 – Hep hayallere aldanmışım dünyanın renklerine cahilce kapılmışım. Ömür gelmiş geçmişte bir candan sevene rastlamamışım.

16 – Arkamı bile dönmeden hiç bir şey söylemeden gideceğim bu şehirden. Gelmesen bile gittiğin her yere seni de götüreceğim kendimlen..
17 – Aklıma bile gelmeni istemiyorum artık. Çıkmanı istiyorum hayatımdan. Nefretim olmanı bile istiyorum çoğu zaman ve maalesef ki bunlara izin vermiyorsun. Şımarık çocuklar gibisin aynı vuruyor kalbime ve kaçıyorsun.

18 – Rüyüma misafir oldun yine dün gece. Sabaha kadar yine çıkamadım bu işin içinden. Tam unutacak olurken neden girersin rüyalarıma neden.
19 – Gözlerinden de sözlerinden de vazgeçtim artık. Sessizce gir rüyama da bir dudak ver bari artık.

20 – Bir veda busesi kondurdum alnıma çektim ve gittim. Hani onu anladım da beni de neden kendinle götürdün.
21 – Olur da bir gün gözleri yaşlı bir çocuğa rastlarsan bil ki o benim anne. Gülmedim senden son ben nasıl güleyim Anne ?
22 – Sen dertlimiymişsin sanki kimin nesine. O kadar haykırdın da kim yetişti sesine. Hayat böyledir dostum ölsen de yetişemezler son nefesine.
23 – Uğruna ölecek bir sevgili mi, Yok be usta. Bunlar artık sevmeyi unutmuşlar be Usta..
24 – Kar altında bir ormanın üşüyüpte kaçan beyaz bir güvercini olsun. Bir gece gelsen de pencereme kalsan ve hep burada konaklasan..
25 – Öyle dağılmış ki kalbim, saçmalamalarım hep bundan be hemşerim. Kimi sevsem hep terk edildim.
26 – Bir bakış attı gönül pencereme, küllenen ateşim tekrar alevlendi bende. Bahar seli gibiymiş akıp ta gidecekmiş meğerse..
27 – Aynı filmlere dalarken, aynı müzikleri dinlerken. Ve aynı kitapları okurken nasıl oldu da ayrıldık çıkamadım ben bu işin içinden..
28 – Günler,haftalaer, aylara ve yıllara gele baldı. Seferden daha geriye dönen inan hiç olmadı. Onun için hadi o son sefere çıkmadan yürekten sev beni.

2016 – 2017 Sevgiliye Etkileyici Dokunaklı Sözleri ile Yeni Facebook Güzel Dokunaklı Sözleri 2017 yılında da bizlere ileterek yayınlatabilirsiniz. Sözlerin Telif Hakkı Ali YILDIRIM a aittir. İzinsiz olarak web sitelerinde yayınlanması halinde yasal haklarımız saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Kıskançlık Mesajları başlıklı makalemizde etkileyici kıskançlık mesajları, kıskançlık mesajları facebook ve resimli kıskançlık mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Kıskançlık Mesajları

Kıskançlık Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Burada 2018-2019 Eşe, sevgiliye ,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!