Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----
Acı ve tatlı olayların yaşandığı bir yılı daha bu gün uğurluyoruz. İnşallah Yeni Girdiğimiz Yıl bizlere önce barış ve huzuru getirsin, televizyonlarda şehit haberleri değil güzel haberler duyalım, doğusuyla, batısıyla, kuzeyiyle güneyiyle el ele yürüyen bir ülke olarak devler liginde yürürüz inşallah. Umutlarla girelim bu yıla ve umutlu olalım. Sizlere umutlu olacağınız bir yıl için umut dolu Etkileyici Yeni Yıl Mesajları Yazdık. Sizlerde bu sözlerdeki gibi umutlu olun ve yarınlara umutlu bakın. 2018 Facebook, Whatsapp, Twitter ve İnstagram İçin yazılmış olan Komik Yıl Kutlama Sözlerini örnek olarak en güzel sözleri sizlerde sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
– Bol paralı, neşeli, hayat dolu ve güzelliklerle geçen bir sene olması dileğiyle.
– Yeni senede hayallerin gerçek, sevinçlerin  daim olsun…Mutlu Seneler…
– Daimi mutluluklar getirecek, gelirken tüm kötülükleri götürecek, başarıların, başarısızlıkları söndüreceği, – güzelliklerin ise hayatımızın her anında olacağı bir yıl dileğiyle…
– Aradığımı buldum işte. Ne olduğunu mu merak ettin. Sana göndermek istediğim en güzel, en içten, insanın içini ısıtan yeni yıl mesajını; Hayat Dolu Bir Yıl Dileğiyle Mutlu Seneler Aşkımmm.
– Yeni senede hayata tutunabilmek, sevgiyle kalabilmek, keşkeler içinde olmadan geçirebileceğin koskocaman bir sene seninle olsun.
– Nasıl ki bulutsuz bir gök yüzü düşünemezsen. Ümitsiz bir yaşam da düşünmemelisin. Hayallerinin gerçek olduğu bir yıl dileğiyle. Mutlu Seneler…
 2017-kar-yagisi-yeni-yil

Sponsorlu Bağlantılar

– Yüzünden tebessümün, kalbinden sevginin eksik olmadığı güzel ve mutlu bir sene seninle olsun…- Koca bir sene daha bitti. Neşenin ömür boyu sürmesini, hayatında üzüntünün yer bulmamasını diler yeni seneni en içten dileklerimle kutlarım…

– Geçen seneye üzülmektense, gelecek olan yıla umutla bakıp, hayatın keyfine vardığın bir yıl dileğiyle…

Sponsorlu Bağlantılar

– Her gününün geçen güne oranla daha da güzel olduğu bir yıl dileği ile mutlu yıllar…
– Geçen kocaman yılın ardından gelecek olan senenin sürprizlerle dolu olması dileğiyle…
yeni-yil-resimli
– Tertemiz yağan kar taneleri nasıl örtüyorsa bir araya gelip pisliklerin üzerini. Yeni yılda tüm kederlerin üzerini örtüp, tertemiz bir gelecek getirsin sana.
------ Sponsorlu Reklamlar -----

– Acılarla dolu bir yılın ardından, 2018 yılı senin ve sevdiklerin için mutlu huzurlu bir yıl olması dileğiyle, Mutlu Yıllar.
– Gözlerdeki yaş, yürekteki hüzünlerin 2018 yılında yerini umut ve sevince bırakması ümidiyle, Nice yıllara arkadaşım.
– Sevgiye ve huzura ihtiyacımız olan şu günlerde, 2018 yılının ülkemize ailemize ve sevdiklerimize mutluluklar getirmesini diliyorum.
susleme-yeni-yil
– Her yeni yıl yeni bir umut yeni bir sayfadır. Kar beyazının saflığı gibi tertemiz bir yıl geçirmeni ümit ediyorum sevdiceğim.
– Sen ve Ben çok uzaklardayız belki ama, 2018 yılında sana kavuşmayı hayal ederek, 2018 yılının bizim yılımız olacağını ilan ediyorum bi tanem, Nice Mutlu Yıllara.
– Her yılbaşı gecesi yalnızlığım bir kat daha artıyor, seni özlüyor ve yokluğunu çekiyorum, Bensiz gireceğin yeni yılını bu yıl kutlamıyorum. (isyankar37)
– 2018 Yılının önce ülkemize birlik dirlik ve huzur getirmesi temennisiyle tüm sevdiklerimin yeni yılını kutluyorum.
– Ey Yüce Rabbimiz, Sen bize yeni yılda sağlık, sıhhat nasip eyle, Vatanımızı ve Milletimizi her türlü kötülüklerden koru yarabbi, Amin…
– Müslüman Türk Milletinin 2017 Yılını huzur ve huşu içinde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşaması dileğiyle, Nice Mutlu Yıllara…
yeni-yil

Komik Yılbaşı Mesajları

– 2018 Yılının evlilere huzur, bekarlara yeni bir yuva ve aşıklara da sevgi dolu bir yıl olmasını niyaz eder, Yeni yılınızı kutlarım.
–  Yeni Yılını Kutlarım Elime Geçerse Noel Babayı Tokatlarım. 🙂
 – Çocukların Elmalı Şeker Alacak Parasının Olduğu, Kellerin Saçlarının Çıktığı, Evde Kalmış Kız Kurularının Koca Bulduğu Bir Yıl Olması Dileğiyle. Nice Yıllara 🙂
– Kanka Hadi Yine İyisin Bu Senede Yüzüne Gözüne Bulaştırdın Yılı Darısı 2018 nin Başına.. 🙂
– Ömrün boyunca aradığın sevgiliyi yeni yılda bulman dileği ile Aşkla kal 🙂
– Hohoho Mutlu seneler seninle olsun. Seni seven ve sevdiklerinle olabileceğin güzel bir yıl dileğiyle Noal Dayın 🙂
Evet Arkadaşlar Umarım Beğenmişsinizdir Sizler İçin Yazdığımız Bu Güzel Sözleri. 

Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Sözleri başlıklı makalemizde facebook sevgi sözleri, Seni Seviyorum Mesajları ve seni seviyorum şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : etkileyici yeni yıl mesajları, yazılmış yeni yıl mesajları, 2018 yeni yil komik mesajlari, En guzel 2018 kalpten yeni yil msj, etkili yeni yıl mesajları, yeni yil 2018 komik laflar, yeni yil mesajlari anlamli
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Aldatma Mesajları

Aldatma Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Sizlere En Harbi ve Damardan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!