Evlilik Kutlama Sözleri

Evlilik Kutlama Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

En Güzel Evlilik Kutlama Sözleri Yazıları sizlerin Facebook ve Diğer sosyal medya platformlarında paylaşacağınız sözlere örnek teşkil etmesi amacıyla burada. Sizlerde  2018 Özel ve Etkileyici Whatsapp Evlilik Kutlama Mesajlarımızı bizimle ve sitemiz takipçileri ile paylaşabilirsiniz.

Gördüğüm en güzel çift, ve gördüğüm en güzel uyumlu çiftsiniz. Bir ömür mutlu olursunuz inşallah. Mutluluklar diliyorum. Bir yastıkta kocamanız dileğiyle.

Sponsorlu Bağlantılar

Evlilik Kutlama Sözleri

Ortak bir yaşamı en büyük mutluluklarla geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı Olsun ve mutluluğunuz daim olsun. Birlikte yaşamanız ve yaşlanmanız temennisiyle.

Evliliğinizi canı gönülden kutluyor ve bir ömür boyu mutluluk bile sizi kıskansın diyorum. Yüzünüzün hep gülmesi ve hayırlı evlatlarınız olması dileğiyle.

Yolunuz açık, mutluluğunuz daim olsun. En kötü gününüz böyle olsun. Bir ömür mutluluk yolunda yürümeniz dileğiyle.

Beraber kurduğunuz bu kombine yaşamda dilerim ki çok büyük imzalar atarsınız mutluluk adına. Hayatın en güzel günlerini yaşamanız temennisiyle.

Birlikteliğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Ve hayatınızda ki bütün olumsuzluklar sonsuza dek son bulsun. Saygılar ve sevgilerle sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Güzel bir evliliğin sırrı en başta karşılıklı saygı ve sevgiden geçer. Saygı ve sevginizin sonsuz olması mutluluğunuzun daim olması dileğiyle. Bir yastıkta kocarsınız inşallah…

Sponsorlu Bağlantılar

En içten ve samimi duygularımla sizleri kutluyor bir ömür yanyana olun birlikte yaşayın ve yaşlaın diyorum. Ve hayatınız boyunca inşallah mutlu olmanızı canı gönülden temenni ediyorum.

Benim canım arkadaşım. Yaşantını değiştirecek büyük ve önemli bir karar aldın ve bugün evlilik yolunda ilk adımını atıyorsun. Almış olduğun bu kararın her daim yüzünü güldürmesi ve sana mutluluk getirmesi dileğiyle. Evliliğin hayırlı olsun.

Evliliğinizin mutlu olmasını diliyorum ve tebrik ediyorum. Hayırlı evlatlar ile mutlu bir yaşam diyorum. Rabbim size bir ömür mutluluk versin.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler eşine ve sana uzunca sıhhatli ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Evlilik Kutlama Sözleri

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Rabbim Hayırlı Evlatlar Bahşetsin. Size bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Allah mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evlilik yıldönümünüzü kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Sanki Bir elmanın iki yarısı gibisiniz o kadar çok uyumlusunuz ki tencere yuvarlandı buldu kapağını diyorum.Yaşamınız boyunca bu uyumu korumanız ve mutlu olmanız dileğiyle.

Mutluluğunuzun bir gün değil bir ömür müddetince sürmesi dileklerimle. Sizleri çok ama çok seviyorum. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Mutluluğunuzun rengi mavi olsun. Evliliğiniz hayırlı olsun. Hayırlı ve sağlıklı evlatlara sahip olmanız temennisiyle.

Baharça çiçek, En güzel rüyada , En güzel düşlerde ve sonsuza dek mutlu olun. İyi bir birliktelik ve hayırlı evlatlar sahibi olmanız dileğiyle. Mutluluklar.

İki gönlün birleşmesidir aşk. Ve hayırlı bir başlangıçtır evlilik. Aşk ve hayırlarla geçen bir evliliğiniz olsun mutluluğunuz daim olsun ve yüzünüz hep gülsün..

Rabbim yardımcınız, Hızır Yoldaşınız Olsun. Evliliğiniz Kutlu Yarınlarınız Mutlu ve Umutlu Olsun..

Güzel ve huzur dolu bir yuvanız olsun. Evliliğiniz hayırlı Olsun. Sağlıklı evlatlar ve mutlu bir birlikteliğiniz olması dileğiyle.

Evlilik Kutlama Sözleri

Hayatınız boyunca mutlu yaşayın, Mutluluk adına en güzel imzaları atın, Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

2018-2019 Facebook Evlilik Kutlama Sözlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz Whatsapp Evlilik Tebrik Sözleri ile Evlilik Yıldönümü Mesajlarını 2018 yılında da bizlere ileterek yayınlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yalnızlık Mesajları başlıklı makalemizde facebook yalnızlık mesajları, whatsapp yalnızlık mesajları ve yalnızlık mesajları kısa hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar 2018-2019 Döneminin En Duygusal, Anlamlı,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!