Kardeşe ve Ablaya Doğum Günü Mesajları 2018

Kardeşe ve Ablaya Doğum Günü Mesajları 2018

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

2018 Yılında da Kardeşe ve Ablaya Yazılmış En Güzel Doğum Günü Mesajları ve Sözleri burada sizlerle olmaya devam edecek.

Kardeşe Doğum Günü Sözleri 2018

1 – Birlikte güldük Birlikte ağladık. Aynı ekmeği beraber ikiye böldük. Şanslıydım çünkü benim sen kardeşimdin yanımda bir hayat boyu istediğimdin. Mutlu Yıllara benim canım Kardeşim
2 – İnsanın güvenebileceği, sırtını rahatça yaslayacağı arkasında dağ gibi duran desteği olan bir kardeşi olmalı senin gibi. Nice Mutlu Yılların Olsun Kardeşim.

Sponsorlu Bağlantılar

3 – Güvenerek bakıyorum ben yarınlara Neden deme çünkü benim sen gibi bir kardeşim var. Şansım, Umudum, Yarınım, güvendiğim Kardeşimsin sen. Mutlu ve Güzel Yıllara

2017 Ağabeye Doğum Günü Sözleri ve Resimli Ağabeye Doğum Günü Mesajları İçinden Yeni,Kısa,Özel Etkileyici Anlamlı Doğum Günün Sözleri ve Mesajlarını sizler için bir araya getirdik. Sizlerde Whatsap,Facebook,Twitter sözleri
4 – Sorsalar ki bana dünyanın malı mı senin olsun deseler iterdim elimle ve derdim ki kardeşimi bana verin derdim. Çünkü sırtını dayayıp güvenebileceğin biri, bir kardeş bir kardeş dünya malına bedeldir.Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Yıllara Kardeşim.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

5 – Kardeşim, Umudum, Yarınım, güvendiğim dağ, yanımda, yakınımda olanım sırdaşım İyi ki doğdun. Yarınların güzel hayatın mutluluklarla dolu olsun.

Ablaya Doğum Günü Sözleri 2018

1 – Küçüktüm Emekledim büyümeye başladım, yürüdüm yanımdaydın sen, hep benimleydin uzakta değil yakındaydın sen. Doğruları ve yanlışları sen gösterdin bana. İyi varsın canım ablam. Nice Mutlu Yıllara ablacığım.

2 – Tatlıdır inan ki benim ablamın dili, Umut verir , huzur verir, neşe verir inan onun gözleri doğruları ve yanlışları anlatır onun sözleri.Diyorum ki İyi ki varsın benim Canım Ablam. Mutlu Ol Mutlu Kal Sen Güzel Ablam.

Ablaya Doğum Günü Mesajları
3 – Sen hayatın en güzel yönleri nedir gösterdin bana yanlışlardan, kötülüklerden hep korudun beni senin gibi bir abla inan herkeste olmalı.İyi ki doğdun sen benim ablam.

4 – Hayatta olabilecek tüm yanlışları sen öğrettin, kötülüklerden koruyup bana sen iyilik yapmamı söylerdin. Şansımsın çünkü ablamsın benim.. Güzel Yıllara canım ablam.

Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp ve Facebook Kardeşe,Ablaya Doğum Günü Sözleri ve Mesajlarına yüreğinizden kopanlarla katkı sağlamaya ne dersiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa başlıklı makalemizde Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri ve sevgiliye hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!