Sitemli Sözler Kısa

Sitemli Sözler Kısa

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

İnsan yaşantısında zaman zaman egemen olmakta olan bir duygu halidir hüzün ve sitem. Bazı günler sevdiğimiz birinedir sitemimiz, bazı günlerde ise bir arkadaşa yada bir aile bireyine ederiz sitemimizi. Kırgınlığımız doruğa çıktığı zamanlarda  İşte o zamanlarda kendimizi ifade edecek Sitemli Güzel Sözler ararız. Bizlerde sizin  Facebook, Twitter, İnstagram sosyal paylaşım sitelerinde takipçilerle paylaşabileceğiniz sözlerimizi yazdık. Sitelerinde paylaşabileceğiniz kadar hoş Yeni SitemliMesajlarını hazırladık. Ne dersiniz sizce bu sözlerde 2018 yılının en bomba sözleri olabilir mi ?

Ey benim kanayan yaram Sensiz geçen hüzün yüklü gecelerin yitik kalemiyim artık Sadece sensizliği yazıyorum. Sadece özlemini.. .

Sponsorlu Bağlantılar

Zamansız bir veda ile bırakıp gittin ya. Şimdi hasretinin sancısını beni yalnız bırakmayan ve en çok sensizlikten döktüğüm gözyaşlarıma eşlik eden bulutlar çekiyor…

Bizim sitemimiz bırakıp gidenlere değil….!! Onlarla birlikte harcadığımız zamanadır..

Dostum biliyor musun bu Geceler vefalı. En azından yalandan sevenler gibi terk edip gitmiyorlar. Güneşin doğduğu anar dertlerimize kederlerimize ortak oluyor ve acılarımızı paylaşıyorlar. Bu geceler var ya… İyi ki varlar.  

Biz onların terk edip gidişine ve tek kalışımıza değil.. Olmayan yüreklerine aşık olduğumuza sitemliyiz.

Gecenin o Karanlığı var ya o bile çoğu insanın olmayan yüzlerinden daha bir aydınlık. 

Sevgili En büyük kalleştik nedir biliyor musun ? Seni seven birinin gururuyla oynamandır.

Onlar değil miydi onlar bize bu hüzünlü geceleri yaşatan, o dağlar kadar büyük sevdalarımızı, ayrılıkla yüreğimizi hasretle mükafatlandıran. 

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ne kadar seversen sev,aşık olursan ol, bir an geliyor bırakılıyor, terk ediliyorsun. Aşk doğruları sevmiyor Galiba.

Durup dururken olma ya mutsuzluğumuz. Hepimizi bu güzel yaşamdan soğutan bir gideni vardır elbet Gidip te dönmeyeni sevilipte sevmeyeni var. Varda var işte..

Su kadar berrak olmanıza, güneş kadar sıcak olmanıza gerek yoktu. Biraz Adam gibi sevseydiniz o bize yeterdi.

Sahilde sensizlik hakim , gönlüm kup kupu oldu. Çölmüyüm bilmem neyim. Bıraktın gittin ya ansızın. öldüm işte. Ben öldüm. Hayırlı geceler. 

Boşver be dostum. En azından kimsenin gururuyla oynamanın vicdan azabıyla kafamızı yastığa koymuyoruz. Herkes kendine yakışanı yapar.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

sitemli-mesajlar-ozel

Sana da gün gelir sabahı olmayan geceler yaşatır biri elbet.

Ufkumuzu karartan, canımızı yakan, yüreğimizi hasretle tanıştıranlara sesleniyorum buradan.. Bir gün gelir sizin de ufkunuzu karartırlar,yüreğinizi yakarlar ya işte o gün sizinde gecelerinizi hüzün kaleminizi isyan yaparlar..

Boşuna üşümüyoruz ya…!! Hepimizin gönül yorganını üstümüzden çeken titremeye mahkum eden biri var. 

Terk edenlere bırakıp gidenlere verilecek en güzel cevap nedir biliyor musun ? Onu düşünmeden yatıp uyumaktır. .

Ansızın bırakıp çekip gittiğinden bu yana gecelere küstüm be sevgili…

Onlar var ya onlar şu anda kapatmış gözlerini mışıl mışıl uyuyorlardır. Ya biz ,yalnızlıkla sınanıp ya terk edilenler.. Ne olacak ki. Çileli işte. Çileli uykusuz geceler,

sitem-sozcukleri-yeni

Yazsan ne yazacaksın ki dostum. Yar beni terketmiş. Dostlar kandırmış gitmiş…Bir başımayım işte.

Bizde isterdik sahilimize martılar uğrasın, bir de ne görsek iyi. Her giden limanımızdan kova kova su götürdü. Sahilimiz çöle yüreğimi küle çevrildi.

Biri de çıkıp gelse sabahı olmayan hüzünle yoğrulmuş gecelerimize bir son verse. Kalsa diyorum. Hiç gitmese. Bizi tek bırakmasa.. Çok şey mi istiyorum.

Terk edilmiş bir yüreğin , hüzünlü ve hazin geceleriyim. Biraz öfke biraz da sitemim.. İyi geceler

Bir güzellik yapıpta, bize de bu gece uğra be mutluluk. Geceler isyan, geceler soğuk. Ama sen gelirsen gecelerim aydınlık olacak..

Hayatın acıyan yanlarını tatmışım, ayrılığı, özlemi hasreti ciğerlerime nefes gibi çekmişim. Söyle bana yarim hüzünlü gecelerden korkarmıyım artık ben..

Evet arkadaşlar sizlerde yüreğinizden kopup gelen güzel sözcükleri bizimle paylaşmak ister misiniz ?

Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Sözleri başlıklı makalemizde facebook sevgi sözleri, Seni Seviyorum Mesajları ve seni seviyorum şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : sitemli sözler kısa ve öz
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar 2018-2019 Döneminin En Duygusal, Anlamlı,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!